خانه » اسامی فیلم های انیمیشن راه یافته به بخش مسابقه و پانوراما جشنواره عبارتند از:

اسامی فیلم های انیمیشن راه یافته به بخش مسابقه و پانوراما جشنواره عبارتند از:

 

 

نخستین جشنواره بین المللی انیمیشن٬ پژوهش٬فناوری و نوآوری(عتف)

فیلم های ایرانی راه یافته به بخش مسابقه

The First AFT International Animated Film Festival

Iranian Films Selected for Competition

ردیف نام فیلم مدت کارگردان تهیه کننده بخش
۰۱ دیلیتینگ در حال استمراری ۰۴:۴۲ مریم کتان فروش مریم کتان فروش New Media
۰۲ گلد کیدز ۰۱:۱۷ موسسه مهرآفرین -شرکت ال جی موسسه مهرآفرین -شرکت ال جی فیلم های تبلیغاتی،سفارشی
۰۳ جدایی گلنار از خسرو ۰۳:۰۰ امیر سحرخیز ناجی هنر فیلم های اینترنتی و تلفن همراه
۰۶ شهر”مون-کاغذ زباله نیست ۰۲:۴۹ رضا مهرانفر رضا مهرانفر کوتاه, فیلم های اینترنتی و تلفن همراه
۰۹ رهایی از بهشت ۰۲:۴۸ علی نوری اسکویی پویانمایی اشراق (علی نوری اسکویی)  فیلم های تبلیغاتی،سفارشی
۱۰ کمک ۰۱:۰۶ مهناز یزدانی حسین نظرپور کوتاه
۱۱ پگاسوس ۰۴:۲۴ اشکان رهگذر هورخش کوتاه, موزیک ویدئو
۱۲  کات ۰۳:۰۵ اشکان رهگذر هورخش کوتاه
۱۳ O+ AB- ۳:۳۷ رضا هادیانی رضا هادیانی کوتاه
۱۴ جوجه ماشینی ۰۵:۲۸ محبوبه محمدزکی محبوبه محمدزکی کوتاه
۱۵ بازی و ریاضی ۰۴:۴۸ هدا مسعودی بابک تاری سریال و مجموعه های تلویزیونی
۱۶ صفر و یک ۰۳:۰۵ مهدی شاد انجمن سینمای جوانان کوتاه
۱۷ لایت سایت ۰۷:۳۴ سید مسلم طباطبایی سیمین فرخ احمدی کوتاه, دانشجویی
۱۸ آنتراکت ۰۵:۴۶ سید محمدرضا خردمندان محمدرضا شفاه کوتاه
۱۹ پایان نامه ۰۷:۲۴ زهراسادات آیت اللهی زهراسادات آیت اللهی کوتاه, دانشجویی
۲۰ بانک اقتصاد نوین ۰۱:۰۵ بابک و بهنود نکویی بابک و بهنود نکویی تبلیغاتی
۲۱ از ایده تا فنآوری ۰۲:۰۴ بابک و بهنود نکویی بابک و بهنود نکویی موشن گرافیکس
۲۲ استریپی ۰۳:۴۶ بابک و بهنود نکویی بابک و بهنود نکویی کوتاه
۲۳ برعکس ۰۶:۵۵ الیکا مهران پور الیکا مهران پور کوتاه
۲۴ شایعه ۰۵:۰۰ لیلا نوروزی مرکز گسترش، لیلا نوروزی کوتاه
۲۵ سوزن بان ۱۰:۰۰ مهدی خرمیان مرکز گسترش، مهدی خرمیان کوتاه
۲۶ دیرین درین ۰۱:۱۵ علی درخشی محمد ابولحسنی سریال، انترنتی و موبایل
۲۷ من تنها نیستم ۰۲:۳۰ امین ملکوتی خواه امین ملکوتی خواه دانشجویی
۲۹ اونترنت ۰۴:۰۰ رسول آذرگون مرکز رقومی بسیج، اسداله دیانتی سری تلویزیونی

 

۳۰ بختک ۰۵:۰۰ ایمان خانچی مهدی جعفری سری تلویزیونی

 

۳۱ بانک تجارت ۰۰:۳۶ احسان توسلی زاده احسان توسلی زاده تبلیغاتی

 

۳۲ برق نگاه ۰۳:۳۰ احسان توسلی زاده احسان توسلی زاده موشن گرافیکس

 

۳۳ صفحه خالی ۱۳:۰۰ سیاوش خدایی مرکز گسترش کوتاه

 

 

(نخستین جشنواره بین المللی انیمیشن٬ پژوهش٬فناوری و نوآوری(عتف
فیلم های خارجی راه یافته به بخش مسابقه

The First AFT International Animated Film Festival

Non Iranian Films Selected for Competition

No Film Director Producer Duration Country Categury
۰۱ Ratio MURAT SAYGINER MURAT SAYGINER ۰۰:۰۲:۰۴ Turkey ۱-short

۷-experimental

۰۲ Mars 3752 Nicolas Bianco-Levrin Nicolas Bianco-Levrin ۰۰:۰۱:۳۵ France ۱-short
۰۳ Beyond Crimson Ties Ankita Panda Ankita Panda ۰۰:۰۴:۱۷ India ۳ – Student
۰۴ Miss Roboto Natasha Rindt Natasha Rindt ۰۰:۰۵:۳۰ United States ۳ – Student
۰۵ Sonic Boom Natalys Raut-Sieuzac Bill Freiberger, Sandrine Nguyen, Boris Hertzog, Jane McGregor ۰۰:۱۱:۰۰ United States ۵-series
۰۶ DIFFERENT Dante Rustav, Hristina Belousova Dante Rustav ۰۰:۰۶:۰۵ Uzbekistan ۱-short
۰۷ Finito Mauricio Bartok, Gabriel Dorazio Mauricio Bartok, Gabriel Dorazio ۰۰:۰۴:۳۶ Brazil ۱ – animated short film
۰۸ Mandrake Ayberk Kaba, Sezen Çildir Ayberk Kaba, Sezen Çildir ۰۰:۰۵:۰۸ Turkey ۱ – animated short film,

۷ – Experimental

۰۹ Chripajas Olga Poliektova, Jaume Quiles Olga Poliektova, Jaume Quiles ۰۰:۰۱:۵۵ Russian Federation ۱ – animated short film
۱۰ Journey Radheya Jegatheva Radheya Jegatheva  

۰۰:۰۷:۴۰

Australia ۱ – animated short film,

۳ – Student animated film

۱۱ From Here To Darynn Bednarczyk Darynn Bednarczyk ۰۰:۰۲:۴۱ Canada ۳ – Student animated film
۱۲ Scraps Marnus Nagel Jonathan Wendt ۰۰:۰۲:۴۸ New Zealand ۱ – animated short

۳ – Student

۱۳ Into the light Myriam Fontaine Myriam Fontaine ۰۰:۰۲:۵۷ France ۷ – Experimental
۱۴ THE BALLAD OF THE HOMELESS Monica Manganelli Monica Manganelli ۰۰:۰۸:۵۰ Italy ۱ – animated short
۱۵ Job Interview Juha Fiilin Juha Fiilin, Markku Tuurna ۰۰:۰۴:۰۸ Finland ۱ – animated short

۵ – TV series

۱۶ Midnight Signs Marino Guarnieri Luciano Stella ۰۰:۰۳:۴۰ Italy ۱ – animated short
۱۷ Satellite Sungwon Moon John McIntosh ۰۰:۰۲:۵۹ United States ۳ – Student animated film
۱۸ Toxic Tales Denis Chapon Fundacion Simon Patiño ۰۰:۰۹:۰۰ Bolivia ۱ – animated short
۱۹ Habitat Marcel Barelli Nicolas Burlet ۰۰:۰۲:۲۰ Switzerland ۱ – animated short
۲۰ Test Subject: FUTILE Sean Rubenstein John McIntosh ۰۰:۰۴:۲۴ United States ۳ – Student
۲۱ Gans Guy Shahaf Guy Shahaf ۰۰:۰۱:۰۶ Not Specified ۱ – animated short

۳ – Student

۲۲ GUIDING LIGHT Guy Shahaf Guy Shahaf ۰۰:۰۰:۲۵ Not Specified ۶ – Internet-mobile
۲۳ Dinner For Few NassoS Vakalis Nassos Vakalis, Katerina Stergiopoulou ۰۰:۱۰:۰۹ Greece ۱ – animated short
۲۴ Coriolis Robert Banning, Laura Staab Robert Banning, Laura Staab ۰۳:۰۰ Germany ۱ – animated short
۲۵ Watchtower with the Chance of Greenery S.Mahdi Pourmotahari Morteza Alamolhoda ۰۰:۰۳:۱۶ Iran ۱ – animated short

۴ – Commissioned

۷ – Experimental

۲۶ The Forest Paper Sipparpad Krongraksa Sipparpad Krongraksa ۰۰:۰۴:۱۲ Thailand ۳ – Student
۲۷ AEON Derek O’Dell Derek O’Dell ۰۰:۰۳:۵۵ United States ۳ – Student
۲۸ Hum Tom Teller Tom Teller, Logan Day ۰۰:۰۸:۳۰ United States ۳ – Student
۲۹ Between walls Sara Jespersen Holm The Animation Workshop ۰۰:۰۸:۰۳ Denmark ۳ – Student
۳۰ OFF Martin Nabelek Lukáš Gregor ۰۰:۰۳:۳۲ Czech Republic ۳ – Student
۳۱ A heap of crosconts – Szabolcs Pálfi Géza M. Tóth ۰۰:۰۷:۰۰ Hungary ۵ – series
۳۲ BANKNOTE AbdElkarim Abdo AbdElkarim Abdo ۰۰:۰۵:۱۷ Egypt ۳ – Student
۳۳ Land Masanobu Hiraoka Masanobu Hiraoka ۰۰:۰۳:۳۰ Japan ۱-short
۳۴ Nothing else but water Carlos De Carvalho Je Regarde ۰۰:۰۴:۴۲ France ۱-short
۳۵ The Vast Landscape Lea Vidakovic Drasko Ivezic ۰۰:۱۱:۰۰ Croatia ۱-short

 

 

 

نخستین جشنواره بین المللی انیمیشن٬ پژوهش٬فناوری و نوآوری(عتف)

فیلم های ایرانی بخش پانوراما(خارج از مسابقه)

The First AFT International Animated Film Festival

(Iranian Films Selected for Panorama (Out of Competition

ردیف نام فیلم مدت کارگردان تهیه کننده بخش
۰۱ بارش گنج ۰۳:۳۰ امین ونکی امین ونکی کوتاه
۰۲ ناگهان باد برمی خیزد ۰۸:۴۹ ادریس سامانی ادریس سامانی کوتاه
۰۳ ماهی خوار ۰۳:۰۷ سید احمد جعفریان سید احمد جعفریان کوتاه
۰۴ عکس ۰۹:۲۰ مریم خلیل زاده مریم خلیل زاده ، مرکز گسترش کوتاه
۰۵ فناوری ما ۱۴:۴۱ احسان توسلی زاده احسان توسلی زاده کوتاه
۰۶ هیچکس ۰۹:۱۷ الهام طرقی الهام طرقی کوتاه،  دانشجویی
۰۷ پروانگی ۰۷:۰۰ علی عزیزی مرکز گسترش کوتاه
۰۸ اکتسابات انتصابی ۰۵:۰۰ سمانه شجاعی مرکز گسترش کوتاه
۰۹ درخت چرتقالی ۰۷:۰۰ امیر هوشنگ معین مرکز گسترش کوتاه
۱۰ پیش خدمت ۰۹:۰۰ فرنوش عابدی مرکز گسترش کوتاه
۱۱ پسرک ۰۷:۳۳ مونا عبدالله شاهی انجمن هنر های تجسمی دفاع مقدس، مونا عبدالله شاهی کوتاه
۱۲ آدم خانگی ۰۴:۲۸ مرضیه ابرار پایدار مرکز گسترش  

کوتاه

۱۳ دخترک آت و آشغالی ۱۵:۲۲ محمّد زارع٬ شلاله خیری محمّد زارع کوتاه
۱۴ هویت هیچکس ۰۳:۳۹ علیرضا صالحی علیرضا تفرشی کوتاه

 

(نخستین جشنواره بین المللی انیمیشن٬ پژوهش٬فناوری و نوآوری(عتف
(فیلم های خارجی بخش پانوراما (خارج از مسابقه

The First AFT International Animated Film Festival

Non Iranian Films Selected for Panorama (Out of Competition)

No

Film

Director Producer Duration Country

Categury

۰۱ The Chimney sweep Nicolas Bianco-Levrin Julie Rembauville ۰۰:۰۱:۳۰ France ۱-short
۰۲ TripBook Nicolas Bianco-Levrin Julie Rembauville ۰۰:۰۲:۲۲ France ۱-short
۰۳ ۲۰ KICKS Dimitar Dimitrov Neli Gacharova ۰۰:۰۶:۲۰ Bulgaria ۱-short
۰۴ The day of the bleeding gums Dimitar Dimitrov- Animiter Neli Gacharova ۰۰:۰۴:۵۰ Bulgaria ۱-short
۰۵ below 0 itai hagage & jonathan gomez itai hagage & jonathan gomez ۰۰:۰۴:۵۴ Costa Rica ۱-short

۳ – Student

۰۶ How Art You Kimberly Berckmoes Kimberly Berckmoes ۰۰:۰۴:۳۱ Belgium ۱-short

۳ – Student

۷-experimental

۰۷ Rhacophorus Laura Verlinden Atelier de Production de La Cambre ASBL ۰۰:۰۵:۵۳ Belgium ۱-short

۳ – Student

۰۸ Child Iring Freytag, Viktor Stickel Iring Freytag, Viktor Stickel ۰۰:۰۹:۱۲ Germany ۱-short  ۳ -Student 7 – Experimental
۰۹ The Walker Thibault Chollet Clemence Marcadier, Olivier Chabalier ۰۰:۰۶:۰۶ France ۱ – animated short film
۱۰ A Space In Time ALEXANDRE ATHANÉ SUERTE PRODUCTIONS ۰۰:۱۳:۵۸ France ۱ – animated short
۱۱ Perched Liam Harris Elina Litvinova ۰۰:۱۰:۰۰ United Kingdom ۱ – animated short film, 3 – Student animated film
۱۲ Nightlights Katarzyna Pieróg Katarzyna Pieróg ۰۰:۰۲:۲۰ Poland ۱ – animated short 3 – Student
۱۳ Royal Fool Saba Karseladze Saba Karseladze ۰۰:۰۱:۱۵ Georgia ۱ – animated short
۱۴ Once upon a thread Patricia Figueiredo Antonio Valente ۰۰:۰۵:۲۷ Portugal ۱ – animated short film, 3 – Student animated film
۱۵ Clair Obscur Alain Bidard Jose Nerain, Camille Bidard, Alain Bidard ۰۰:۰۴:۱۵ France ۱ – animated short 4 – Commissioned
۱۶ Nobody’s Identity Alireza Salehi Alireza Tafreshi ۰۰:۰۳:۳۹ Iran ۱ – animated short
۱۷ The Teacup Elif Boyacioglu Irish School of Animation, BCFE ۰۰:۰۵:۰۹ Ireland

۳ – Student

image_pdfimage_print
bigtheme